Zeer centraal gelegen appartement in het Zoute, nabij het Albertplein. Appartement op de 3e verdieping in een zijstraat van de zeedijk dicht bij de boetieks en met mooi zijdelings zeezicht. Indeling: hal met vestiaire, Woonkamer, open keuken, dubbele slaapkamer, douchekamer met lavabo en toilet, 2de slaapkamer met stapelbed, privatieve kelder, fietsenberging. Mogelijkheid om een brede staanplaats aan te kopen in de nabij omgeving. EPC: 169 kw/m²- UC: 20180710-0002074818-1
Referentie nr. | 3550777 |
Verdieping | 3 |
Verdiepingen | 8 |
Opp. | ca. 55m² |
Oriëntatie voorgevel | oost |
Oriëntatie achtergevel | oost |
Beschikbaarheid | vanaf akte |
Slaapkamers | 2 |
Badkamers | 1 |
Keuken | Ja |
Stedenbouwkundige vergunningen | ja |
Bestemming | - |
Dagvaardingen | nee |
Rechterlijke uitspraken | nee |
Voorkooprecht | nee |
Verkavelingsvergunning | nee |
EPC | 169kWh/m² |
Ref. EP(B) | 20180710-0002074818-1 |
Overstromings gevoeligheid | ![]() |
Prachtig appartement op wandel...
Knokke-Heist€ 495.000,-
Prachtig appartement met zijde...
Knokke-Heist€ 395.000,-
Aangenaam appartement in het Z...
ZOUTE€ 310.000,-
Duplex appartement
Knokke-Heist€ 545.000,-
Albertstrand, zijdeling zeezic...
Knokke-Heist€ 498.500,-
Studio met groot terras in een...
Knokke-Heist€ 385.000,-
U bent van plan om in de nabije toekomst uw eigendom in Knokke te verkopen? Doe beroep op onze ervaring en neem contact op met ons. Wij komen graag bij u langs voor een waardebepaling van uw eigendom en een vlotte verkoop. Waarschijnlijk hebben we al een koper die net op uw pand zit te wachten.
Heeft u eerder interesse om uw eigendom te verkopen in functie van projectontwikkeling? Ook daarvoor bent u bij ons aan het juiste adres. Wij zijn uw ideale partner voor een vlotte samenwerking met projectontwikkelaars, architectenbureaus en investeerders.
De familie Cambier en het voltallig team begeleiden u graag stap voor stap om in alle discretie de mogelijkheden van uw eigendom te onderzoeken en de beste resultaten te realiseren.
contacteer ons